mai
26

Projektist  "Teeliste Kirikud"Kullamaa kogudus

Teeliste Kirikud
Nagu möödunud aastatelgi, osaleb ka algaval suvel juunis-juulis-augustis Kullamaa kirik projektis "Teeliste Kirikud". Projekti raames hoiavad projektiga ühinenud kirikud suvakuudel teelistele uksed avatud. Eelnevatel aastatel on Kullamaa kiriku uksed olnud avatud tublide vabatahtlike abiga, kes ei ole pidanud paljuks mõnel laupäeval-pühapäeval ohverdada mõnd tundi kodukiriku külaliste vastuvõtmiseks.

Hea Sõber! Kutsun Sindki ühinema nende tublide vabatahtlikega, kes eeloleval suvel laupäeviti ja pühapäeviti Kullamaa kiriku avatuna hoiavad ja külalisi tervitavad. Kirik on avatud laupäeviti kell 11.00-15.00 ja pühapäeviti kell 11.00-14.00. Kiriku valvegraafik, kuhu on võimalik oma nimi kirja panna, on leitav kirikus, aga samuti võib oma soovist teada anda koguduse õpetajale aadressil
kullamaa@eelk.ee.

Lembit Tammsalu


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: