juuli
01

Apostlite päeval KullamaalKullamaa kogudus

Hõbeleeripäev ja AnnabRe ning kammernaiskoori Lu kontsert

KIrikukalendris on 1.juuli apostlite pühapäev. Päeva palve: "Issand Kristus, meie taevane Kuningas, tänus ja rõõmus pühitseme Sinu apostlite mälestust ning palume Sind: anna oma Kirikule seda armu, et ta armastaks ja elaks selles, mida Sinu apostlid on uskunud, kuulutanud ja õpetanud. Kuule meid, kes sa koos Isaga Püha Vaimu ühtsuses elad ja valitsed igavesest ajast igavesti"

Meie kirikus oli see päev otseselt ja mitmekordselt seotud Issanda teenimisega. Päeva alustasime hõbeleeri jumalateenistusega, kus leeritõotust uuendas 3 koguduse liiget ja lauluga teenis kaasa koguduse koor. Õhtu eel sai kirikutäis rahvast osa kaunist tunniajasest kontserdist, kus esinesid juba A-kategooria lauljad: segaansambel AnnabRe Mait Männiku juhatusel ja kammernaiskoor Lu tuntud näitleja, lavastaja ja koorijuhi Reeda Tootsi dirigeerimisel. 
Mõned illustreerivad pildid leiad pildigaleriist. 

Olgem siis tänulikud, et me saame kuningriigi, mis ei kõigu, ja teenigem Jumalat Talle meelepäraselt allaheitlikuse ja aukartusega! Hb 12:28


 

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: