veebr
24

Meie Eesti Vabariik 100Kullamaa kogudus

Koguduse koor sai osa südant soojendavatest sündmustest Üdrumal ja Kullamaal, kus tähistati Eesti Vabariigi suurt sünnipäeva. 23.veebruaril kutsuti meid laulma Üdruma  seltsimaja ette väliüritusele, mis oli pühendatud Eesti Vabariigi 100.sünnipäevale ja sellele järgnevale kontserdile ning raamatuesitlusele hubases külakeskuses. Kohal oli ka "Lääne Elu" ajakirjanik Urmas Lauri, kes tihedas lumesajus filmis ja pildistas ajaloolist sündmust.
Artikkel ja pildigalerii
Video          

Vabariigi aastapäeval, 24.veebruaril laulsime suust ja südamest Kullamaa vabadussõja ausamba jalamile kogunenud rahvaga pasunakoori saatel, millele järgnes meeleolukas kontsert kultuuri-majas ja ühine pidupäeva kohvilaud. Kullamaal jäädvustas piduliku tseremoonia ja pärgade panemise "Lääne Elu" ajakirjanik Malle-Liisa Raigla.
"Lääne Elu" 24.02.2018


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: