juuni
06

Jumala arm on KullamaagaKullamaa kogudus

Sajandi suursündmusest Kullamaal: toorniristi  ja -muna pühitsemine ja paigaldamine

"Jumal, Sind me kiidame, Sinu suurust ja Su võimu; Sinu loodut vaatleme, imetleme Sinu jõudu.  Nagu olid algusest, nii Sa jääd ka igavest!"  laulis täna kirikutäis rahvast tänulaulu. Üks oluline töö sai tehtud,  oli põhjust Jumalat tänada ja üheskoos rõõmustada. Ajaloo-annaalidesse talletame rohkesti pilte ja kirjutisi sajandi suursündmusest Kullamaal.

Piiskop Tiit Salumäe pühitsemiskõne

                                   Restaureeritud tornirist ja -muna taaspühitsemise ootel
                                                                 /Arvo Tarmula foto/
 
 ERR uudis
AK uudis

Lääne Elu
Jaanus Lepalaane droonifotod
Kaire Reiljan 11.06.2020
sama artikkel Digaris, lk.4-5 


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: