märts
18

Jumalateenistus teleris ja arvutisKullamaa kogudus

           

Seoses  riikliku  eriolukorra ja  rahvakogunemiste, sealhulgas  jumalateenistuste keelamisega, kannab ETV2 pühapäeviti üle jumalateenistusi: alates 22. märtsist on ETV2 eetris igal pühapäeval kell 11 jumalateenistus saates   «Püha päeva palvus»
    Pooletunnise jumalateenistuse eesmärk on anda usklikele inimestele hingekosutust ajal, mil jumalateenistused viiruse leviku tõkestamise nimel ära jäävad, ütles rahvastikuminister pressiteates.
    Esimesed kolm jumalateenistust viivad läbi EELK peapiiskop Urmas Viilma (22.03), Rooma-Katoliku kiriku piiskop Philippe Jourdan (29.03), EEKB koguduste liidu president Erki Tamm (5.04). Edasised teenistuste läbiviijad selguvad jooksvalt kõiki suuremaid konfessioone arvestades.

NB!
EELK  kodulehelt  leiame  veel  lisaks 11 videot  jumalateenistustest  ja vaimulikest mõtisklustest,
mida arvutist saab vaadata juba praegu, igal ajahetkel,  kui Sul selleks vajadus tekib.   
Vaata siitKommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: