nov
12

Tunnustus teenekatele töötegijateleKullamaa kogudus

Sellel aastal oleme saanud tänada mitmeid meie andekaid ja ustavaid koguduse liikmeid.

EELK aukirjad pälvisid Kullamaa kultuurimaja juhataja ja koguduse kaastööline Loit Lepalaan ning Kullamaa, Mihkli ja Piirsalu koguduse õpetaja Kari Antero Tynkkynen. Eelmise aasta eest pälvis aukirja juhatuse liige Margus Jehe, kellele andis aukirja üle praost Kaido Saak Kullamaa kirikus Rudolf Tobiasele pühendatud mälestusteenistusel.

EELK tänukirjad pälvisid meie koguduse misjonisekretär Maire Tiitus ja juhatuse liige Ülle Kollo. Tänukirjad andis üle õpetaja Kari Tynkkynen 18. septembril Kullamaa kirikus

Koguduse kaastöölise kuldsed märgid pälvisid meie ustavad koguduse liikmed Valve Einling, Anne Paisu, Helga Vahi, Helve Lehtmaa, Ülle Kollo ja Maire Tiitus. Kuldmärgid anti samuti üle 18. septembril toimunud jumalateenistusel.

Eelmisel aastal sai Kullamaa kirik imelise annetusena uue kirikuvaiba osaühingult Valley,  mille pühitses piiskop Tiit Saulmäe esimesel advendil. Vaip on 39 meetrit pikk, poolteist meetrit lai ja kaalub 250 kg. Vaipa kaunistab Kristuse monogramm α ja ω ning apostlite rist. Tänuväärse heategevusliku panuse eest omistas Lääne-Nigula vald Kullamaa juurtega firma omanikule Aadu Juhkentalile valla teenetemärgi.

 


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: