aug
06

Kontsert, mis puudutasKullamaa kogudus

Kontsert "Otsekui hirv"

 
See kontsert oli võrratu elamus!
Rudolf Tobiase tütretütar Maaja Roos ja Maaja tütar Leila on väärilised järeltulijad vanaisale ja vanavanaisale! Kontserdi muusikalise juhina oli Maaja Roos nii dirigent kui ka klaveril saatja. Väga ilus ja raske teos oli Helen Tobias-Duesbergi "Reekviem", mida esitas Estonia Seltsi Segakoor! Leila Roos on imeliselt kõlav mezzosopran.
Mind puudutasid aga eriliselt meile armsad " Eks teie tea" ja võrratult sügava sõnumiga "Otsekui hirv"! Oli tunda, et pr Roos pani sellesse kontserti kogu oma südame!
Minu jaoks imeliselt emotsionaalne kontsert, tõeline Püha Vaimu puudutus!
                                                                  /Tooni Leedjärv/


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: