märts
13

Õnnistust ja hoidmist!Kullamaa kogudus

Lääne praostkonna abipraosti kt. Küllike Valk annab teada teenistustest eriolukorras
Seoses  eriolukorraga  Eesti Vabariigis, on  ka  Kullamaa koguduse elus muudatusi.  Kõik ettevaatusabinõud on vajalikud, kuid paanikaks pole põhjust. Loodame Jumala abi ja armu peale,  uskudes ja paludes!    

Aga rahu Issand ise andku teile rahu alati ja igal viisil. Issand olgu teie kõikidega!  2Ts 3:16


Pühapäeval jumalateenistus toimub, aga ilma armulauata - sõnateenistus.
Palve kõigile-kõigile: hoidke ennast ja käituge vastutustundlikult, kui olete haige, püüdke leida ravi ja vältida nakatamisohtu. Keerulises teadmatuses on iga köhatuski suur ohumärk. Samas tuletage meelde, kas teie tutvusringkonnas on mõni eakas inimene, kes võib olla jäänud abitusse olukorda, helistage tuttavatele ja sugulastele, uurige nende olukorda ja abivajadust.

Õnnistust ja hoidmist

Küllike Valk
Lääne praostkonna abipraosti kt
58093633

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: