sept
21

Saame tuttavaks oma õpetajagaKullamaa kogudus

  Suuremad muutused koguduse elus kaasnevad sellega, et vahetub õpetaja. Kullamaa koguduses on eelmisel  sajandil olnud  stabiilsuseaeg selles osas otsas.
  26.jaanuaril  k.a. pidas veidi vähem kui 8 aastat kogudust teeninud õpetaja Lembit Tammsalu lahkumisteenistuse. Pooleks aastaks sai koguduse hooldusõpetajaks praost Kaido Saak ja jumalateenistusi viis läbi Ridala koguduse õpetaja Küllike Valk. Välja kuulutatud konkurss tõi uueks õpetaja kandidaadiks Soome misjonäri Kari Antero Tynkkyneni. Pärast prooviteenistust 07.06.2020. on  kogudusel  jälle oma õpetaja, kuigi peame teda jagama naabervalla Mihkli kogudusega. Seega on ka õpetaja Tynkkynenil teenida kaks kogudust. 
   Kuigi õpetaja Kari on kogudusele juba varasemast tuttav, pole siiski liiast temaga veelgi paremini tuttavaks saada. Siinkohal tuleb appi Lääneranna valla ajaleht, kus 10.septembril rubriigis "Meie inimesed" ilmus temaga intervjuu.    "Lääneranna Teataja"

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: