nov
12

 Tänavu on olnud tellingutes nii kirik kui kogudusemajaKullamaa kogudus

Koguduse juhatus on võimaluste piires sel aastal ette võtnud mitmeid remonditöid.

Kirikus sai muinsuskaitse toel (toetus 10 000 eurot) restaureeritud torni vahekarniis, kust kippusid kivid alla pudenema. Kirikus sees vahetati 150 valgusallikat LED lampide vastu ja uuendati kogu turvavalgustus. Samuti vahetati oreli ventilaator kaasaegse vastu.

Kogudusemaja sai uued korstnapead ja hetkel käib tänavapoolse fassaadi soojustamine. Maja ümbruses teostati ulatuslikud heakorratööd, mille käigus tasandati pinnast, eemaldati kuivanud puid ja muudeti niidetavaks maja ümbritsev pargiala

Meil on olnud läbi aastate hea koostöö Kullamaa osavallaga nii heakorratööde tegemisel, tähtpäevade tähistamisel, kui ka kirikukontsertide korraldamisel. Suur abi on olnud Kullamaa osavallalt saadud kogukonnateenuse toetusest ning Raahe sõpruskoguduselt toetusest, mille eest oleme väga tänulikud.


Täname kõiki toetajaid ja annetajaid. Suured tänud koguduse kaastöölistele, kes tegutsevad vaikselt ja ei soovi oma tööle tähelepanu, aga tänu kellele meie kiriku igapäevaelu tegelikult toimib.

Õnnistatud lähenevat advendiaega kõigile! 

Kersti Lipu

EELK Kullamaa koguduse nõukogu liige

(artikkel Lääne-Nigula valla ajalehes)


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: