aug
09

Tule  22.08.  kontserdileKullamaa kogudus

L. 22.augustil kell 17.30 kõlab Kullamaa kirikus Tallinna Muusikakeskkooli noorte muusikute kontsert.  Laulavad  Tõnis Sarap (bariton) , Silver Piiroja (bariton). Nende laule saadab orelil ja klaveril Tallinna Muusikakeskkooli koorijuhtimise kuldmedaliga lõpetanud Kaur Pennert. Üks esinejaist, Silver Piiroja, on Kullamaa juurtega (esivanemad elasid Kastja külas, Möldri talus ja tema vanavanaisa oli pilli- ja laulumees)
Noored andekad muusikud on laulnud kirikutes, muusikaetendustes ja erinevatel  kontsertüritustel. Esinemised rahvusvahelistel konkurssidel on toonud märkimisväärseid tulemusi. Esitusele tulev repertuaar on mitmekesine ja mitmekeelne.  Vaata  ka Kolme Musketäri kodulehte FB-s  

Tule  kontserdile, sest tänavu võib see olla ainus võimalus sel suvel osa saada suurepärasest muusikaelamusest Kullamaa kirikus! 


Lääne Elu

 

Kommentaarid: 1

  • Tiiu25. aug

    Läinud laupäeval mängis kirikus orel.... Suurepärane kontsert noorte muusikuteTõnis Sarapi, Silver Piiroja ja Kaur Pennerti esitusel. Väga kõrge tasemega muusikaline esitus ja hea valikuga kava. Suurepärane muusikaline hingepuudutus, sõnatu... Anname noortele võimaluse muusikateel areneda. Kontserdil kogutud annetused andsid noored muusikud kiriku katuse vahetuse heaks. Ootame järgmist kohtumist ! Aitäh kõigile annetajatele annetuse eest. Tänud kõigile, usalduse ja kontserdi korraldamise kaasaaitamise eest. Tiiu Korpus

Lisa kommentaar

Email again: