sept
02

Vabadus olla vabatahtlikKullamaa kogudus

Sel pühapäeval oli kirikus eriti tugev vabatahtlike "konsentratsioon", sest enamik suviseid töötegijaid olid saanud kohale tulla  "Teeliste kiriku" selle suve projekti lõpetama.  Oleme seitse suve "Teeliste kiriku" projektis osalenud vabatahtliku töö korras. See polegi nii iseenesest mõistetav: Merike meenutas  tähelepanekut teeliselt, kes ühel laupäeval otsustas külastada kõiki avatud kirikuid Virtsu - Risti maantee ääres. Selgus, et ainuke teelisele avatud kirik oli alles Kullamaal, sel suve rohkem kui seitsmesajale külastajale.

Seekord oli valvamise rekord Lembitu käes. Loit jõudis lisaks veel vastu võtta 20 ekskursiooni ja seda mitte ainult laupäeviti - pühapäeviti. Oma vaba aega ja energiat panustasid ka Valve, Anne, Helve, Helga, Maire, Urve, Merike, Anneli, Ivi, Ülle ja Tiina. Ühises kohvilauas oli tore meenutada huvitavaid kohtumisi ja sündmusi mööda läinud suvel. Jutuks tulid ka murekohad ja muud vabatahtliku töö korras tehtud ja plaanitavad tööd.
Kogudusel on põhjust olla uhke oma vabatahtlke üle, kes tavaliselt esimesel võimalusel appi ruttavad. Vabatahtlike ring pole piiratud ega suletud ja seegi suvi tõi meie hulka kaks uut abilist. Tänu Jumalale!        


Kommentaarid: 1

  • Lembit Tammsalu09. sept

    Ma tänan kõiki tublisid kaasteelisi, kes ikka ühel või teisel moel koguduse elus käed külge panevad ning südamega kaasa mõtlevad. Teis saab kõige paremal moel ilmsiks kristlik ligimesearmastus ja armastus oma kodukiriku vastu. Issand õnnistagu Teid ja hoidku Teid!

Lisa kommentaar

Email again: